TRANSFERY

Runda wiosenna już tuż tuż, a więc pora na informacje dotyczące transferów, kto przyszedł, kto odszedł...

Zapora +, czyli kto przyszedł :

Krzysztof Ostachowski - wychowanek i piłkarz Lubania Maniowy, który w bardzo młodym wieku stał się filarem obrony i został wyróżniony zostając wybrany do jedenastki sezonu 2014/15 w rozgrywkach IV ligi Małopolski ! Z powodu kontuzji musiał odbyć długą rehabilitacje, po której wraca i czas rundy wiosennej spędzi na wypożyczeniu w Zaporze.

Adam Wolski - wychowanek Lubania Maniowy, który z powodów zdrowotnych musiał zakończyć karierę piłkarską na etapie juniora młodszego. Po ponad dwuletniej przerwie wznowił treningi jako wolny zawodnik w naszej Zaporze. W pierwszych sparingach zaprezentował się bardzo dobrze i liczymy na to, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej!

Dawid Kopytko - piłkarz i wychowanek Maniowskiego Lubania, który w ostatniej chwili pomimo kilku ofert z innych klubów zdecydował się zasilić szeregi Zapory, aby odbudować formę, by na jesień wracając do Lubania mógł powalczyć o stałe miejsce w składzie!

Artur Jandura - wychowanek Lubania Maniowy, który po skończeniu szkoły zrezygnował z kariery piłkarskiej na poziomie IV ligi, pomimo tego że bardzo dobrze się zapowiadał i ma na swoim koncie kilkanaście występów na tym poziomie rozgrywek . Po rocznej przerwie wznowił treningi w Zaporze .

Zapora - , czyli kto odszedł, zawiesił korki na kołku :

Dariusz Hołyst - wieloletni piłkarz Zapory, który w rundzie jesiennej bywał bardzo rzadko na meczach i treningach, a od początku tego roku treningu nie wznowił.

Stanisław Leśnicki - piłkarz Gronika Gronków, który był wypożyczony do końca rundy jesiennej, jednak w drużynie Zapory rozegrał tylko dwa spotkania i strzelił jedną bramkę. Z powodów zdrowotnych nie przedłużył wypożyczenia, a po zabiegu który przeszedł w lutym tego roku czeka go długa rehabilitacja. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Arek Kowalczyk - piłkarz Zapory, który w zeszłej rundzie był drugim bramkarzem i rozegrał jedynie 30 minut. Od początku tego roku nie wznowił treningu!

Marcin Krzysik - piłkarz Zapory, który wróci do gry dopiero w następnym sezonie, gdyż obecnie mieszka z rodziną w USA!

EKSTRA INFO :

Treningi wznowił bramkarz Łukasz Chryc, który zasilił nasze szeregi od początku sezonu 2016/17, jednak wraca do gry po ciężkiej kontuzji i rundę jesienną odpuścił na rzecz rundy wiosennej. Od początku roku trenuje, regularnie gra w sparingach i chce wrócić do wysokiej dyspozycji jaką prezentował w Lubaniu Maniowy!

Opracował G.Hagowski

Powiązana galeria: