Zapora Kluszkowce 1-1 Dunajec Ostrowsko (12 kolejka)

Zapora Kluszkowce - Dunajec Ostrowsko 1:1(1;0)

Bramka dla Zapory:

3' P. Jarząbek

Skład:
Ł. Chryc, R. Sopata, P. Hagowski, A. Jandura, K. Knapczyk, D. Kopytko, K. Ostachowski (k), P. Klimczak (65' M.Jędrol), P. Jarząbek, M. Bańka (52' K. Bednarczyk), A. Wolski (81' Sz.Kowalczyk)

Mecz rozpoczął się kilka minut po czternastej. Od początku spotkania Zapora zdominowała plac gry, stwarzając sobie sytuację bramkowe. Pierwszą z nich wykorzystała, a zaczęło się od dryblingu Dawida Kopytko , podaniem do Adama Wolskiego, który strzelił na bramkę. Jednak obrońca zablokował strzał, futbolówka wpadła pod nogę Przemka Jarząbka, który zakończył akcję gooolem! Pierwszy kwadrans w bardzo dobrym wykonaniu Zapory, potem jednak do głosu doszli piłkarze z Ostrowska. Jednak akcje nie były na tyle skuteczne, abyśmy stracili bramkę. Pierwsza połowa w bardzo dobrym wykonaniu Zapory, jednak po zmianie stron stanęliśmy. Coraz więcej przy piłce byli goście, stwarzając sobie coraz to lepsze sytuację. Dunajec wyrównał w 56 minucie po błędzie, a raczej braku reakcji formacji obrony. Ostatni kwadrans spotkania to ataki gości, przy braku sił gospodarzy. Jednak w tym dniu w bardzo dobrej dyspozycji był nasz bramkarz Łukasz Chryc, który kilkakrotnie ratował nasz zespół z opresji! Wynik spotkania taki sam jak w Ostrowsku, czyli 1:1.

ZALEGŁY MECZ DWUNASTEJ KOLEJKI. MAMY WAŻNY PUNKT Z BARDZO SILNYM PRZECIWNIKIEM. TERAZ JUŻ SKUPIAMY SIĘ NAD KOLEJNYM SPOTKANIEM W ZAKOPANYM. DZIĘKUJĘ CHŁOPAKI I GRATULUJE! Trener (G.Hagowski)